Kuvaus
RAM Mount kiskoon kiinnitettävä actionkamera varsi RAP-425-4-A-GOP1
Ota täydellinen kuva toimintakamerastasi, kun olet vesillä Tough-Pole™ Track Mount -järjestelmän avulla.
Mukana toimitettu 4″ jatkotanko tekee ihanteellisen matalaprofiilisen kiinnityksen, kun se on oikein kiinnitetty kiskoon.
Yläosassa olevan kaksoiskantavarren avulla voit niveltää toimintakameraasi käytännössä mihin tahansa kulmaan ja suuntaan.
Kaikki toimintakamerat, joissa on kaksiosainen kiinnitys – mukaan lukien GoPro – toimivat RAM Action Camera Adapter -sovittimen kanssa.
Katso kiskoon soveltuvat Track Mount kiinnikkeet
Katso tästä RAM-Mounts kiskot, joihin voit sijoittaa varren suoraan
Kiinnityssarjan koko: B-KUULA
Osanumero: RAP-425-4-A-GOP1

RAM Mounts – Made in USA
RAM Mounts on johtava kestävien ja monipuolisten asennusratkaisujen valmistaja lähes kaikkiin sovelluksiin ja laitteisiin – kuten puhelimet, tabletit, kamerat, GPS-järjestelmät, kannettavat tietokoneet, tulostimet , radiot ym.
Patentoitu RAM-kiinnitystyön ainutlaatuinen muotoilu tarjoaa nopean asennuksen, säätömahdollisuuden ja kestävyyden. Käyttämällä hienoimpia kokoonpanolaitteita, kestäviä komposiitteja, ruostumattomasta teräksestä, kumista ja alumiinista saadaan aikaan RAM Mounts telineet, jotka ovat synonyymi laadukkaille kiinnitysratkaisuille.
Tuotearvioita ei vielä ole.